Kurumsal

logoSalimoğulları İnşaat, Gıda ve Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. 2004 yılından iki kardeş Halil ERCAN ve Yılmaz ERCAN tarafından kurulmuş olup o zaman beri sektörde faaliyet göstermektedir. 2 Mühendis  ve alanında uzman 20 kişiden oluşan kadrosu ile faaliyet gösteren bir firmadır. Kaliteli projeleri ve verdiği güvenle sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir.

Salimoğulları İnşaat, Gıda ve Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti.  faaliyetlerine tecrübeli bir mühendis kadrosunun yönettiği projelerinde ve her geçen yıl daha geniş kapsamlı projeleri hayata geçirmiştir. İş hacmi, ekip ve ekipmanı genişledikçe çok sayıda büyük projeye imza atmıştır.

Salimoğulları İnşaat, Gıda ve Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. çalışma prensibi; disiplinli ve günümüzün gerektirdiği yüksek teknolojiyi kullanarak koşulsuz müşteri memnuniyetini yerine getirirken, müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Salimoğulları İnşaat, Gıda ve Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. elde edilen bu başarıyı, tam entegre, disiplinli ve uzmanlaşmış teknik personeline ve yüksek kalite anlayışına borçludur.

Her türlü inşaat taahhüt hizmetleri yapan kuruluşumuz;

Kaliteden ve sosyal sorumluluktan ödün vermeden,
Çağdaş anlayışıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak müşterilerimiz tarafından aranmak,
sektöründe başarılı ve güvenilir bir kurum olmak.

Müşteri istek ve ihtiyaçları belirleyerek, projelere ve sözleşmelere uygun çalışmak. İşimizin her kademesinde kaliteyi en iyi şekilde sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak uluslararası piyasada kalıcı olmak.

İş güvenliği ve çevreyi de dikkate alarak çalışmak.
Uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ödün vermeksizin yerine getirmeyi olmazsa olmaz saymak.
Takım ruhunu çalışanlarımıza benimsetmek.
Mevzuatlara ve yasalara uyarak sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmek,
sektörünün önemli bir markası olmayı politika olarak benimsemiştir.

 

25 Nisan 2016

İlgili Terimler :

TELEFON: 0 332 713 22 44

MAİL: bilgi@salimogullari.com

ADRES: Boyacı Ali Mah. Atatürk Cad. No:12 Ereğli – KONYA