2. OSB İÇİN PROTOKOL İMZALADI

Ereğli’de istihdam açığının kapatılması için yoğun bir mücadele ortaya koyan Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve Organize Sanayi Müdürlüğü yeni kurulan 2. Organize Sanayinde 13 bin m2 arsa satışı gerçekleştirdi.

Belediye Başkanlık Makamında Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Erdal ve Organize Sanayi Müdürlüğü Heyetinin katılımı ile UZSAN Hayvancılık Tarım Aletleri Ltd. Şti. ile protokol imzalandı. UZSAN Hayvancılık Tarım Aletleri Ltd. Şti. ortaklarından Halil Ercan, Ereğli’de yatırımların devam etmesi ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmak amacında olduklarını ve Azerbaycan, Romanya ve Yunanistan’a ihracat gerçekleştireceklerini söyleyerek protokolün hayırlı olmasını diledi.

UZSAN 2. OSB İÇİN PROTOKOL İMZALADI (Manşet 1) (2)

Şirketin diğer ortağı Salim Uz ise 13 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan inşaatın1 ay içerisinde temellerini atacaklarını ve ilk etapta yaklaşık 40 kişinin istihdam edileceğini söyledi. Uz ve Ercan, Belediye Başkanı Özkan Özgüven’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Adem Erdal ve OSB heyetine teşekkür ettiler.

15 Kasım 2016

İlgili Terimler :

TELEFON: 0 332 713 22 44

MAİL: bilgi@salimogullari.com

ADRES: Boyacı Ali Mah. Atatürk Cad. No:12 Ereğli – KONYA